اموزش ضد فیلترینگ

ضد فیلترینگ

 

 

چند ماهی است که در نهایت تاسف و تاثر شاهد اعمال گسترده و توهین امیز سانسور اینترنت د رکشورمان هستیم که علاوه بر نقض ازادی های فردی اشخاص حیثیت وفرهنگ ایرانیان را به شدت زیر سوال برده است در اینجا نرم افزار on speedیک نرم افزار ضد فیلترینگ و سردهنده ی ارتباطات اینترنتی است که میتوانید جدیدترین نسخه ان را از سایت www.download.com دانلود کنید و با کمک این راهنما نصب و استفاده ان به سادگی مکن خواهد بود.

 

نسخه موجود از این نرم افزار در سایت www. Download.com تنها یک نسخه اموزشی 7 روزه است جهت استفاده از ان میتوانید فایل crack را از سایت www Freeserials.com دانلود کنید.

 

پس از بارگذاری این نرم افزار که احتمالا با فرمت زیپ در اختیار شما قرار میگیرد و خارج ساختن ان از خالت فشرده مراحل نصب زیر را دنبال کنید:

 

ابتدا فایل on speed-7daystrial.exe را اجرا کنید.

 

پس از اجرا پنجره ی باز میشود با سه گزینه در اولین بخش یک عنوان از بین گزینه های داده شده انتخاب کنید . و گزینه دوم و سوم به ترتیب نام و نام خانوادگی را وارد کنید.

 

در مرحله بعد شماره تلفن همراه نشانی پست الکترونیک خود و تکراران را وارد کرده و next را کلیک کرده

 

و در فیلد پنجم کد پستی و در اخرین قسمت کشور و محل سکونت انتخاب و next

 

در پنجره بعد که علامت ضربدر خورده است این علامت را پاک نکنید و نیازی به علامت زدن گزینه دوم نیست و در سومین قسمت توضیح کوتاهی درباره از کجا نام نرم افزار را شنیده اید و با ان اشنا شده اید را نوشته و د راخرین قسمت هم نام ip خود را وارد کرده و next بزنید.

 

جهت ادامه نصب نرم افزار لازم است که به شبکه اینترنت وصل شوید.

 

برای استفاده ا این نرم افزار ابتدا نام کاربری و کلمه عبور برای خود تعریف کنید وnext را کلیک کنید. در صورتی که ام کاربری و کلمه عبور شما مور تایید قرار گرفت به مرحله بعدی خواهید رفت.

 

در این مرحله دکمهinstall trial now  را کلیک کنید تا نرم افزار به صورت انلاین شروع به نصب کند.

 

پس از اتمام نصب برنامه پیغامی دریافت میکنید که نشانه موفقیت امیز بودن نصب بوده است دکمه ok را کلیک کنید.

 

دقت کنید که در این مرحله ایکن کوچک سبز رنگی در نوار وظیفه ظاهر میشود که علامت اماده به کار بودن نرم افزار است

 

ممکن است در مرحله بالا با پیغامی موتجه شوید که خواستار راه اندازی مجدد رایانه شماست بهتر است کلید ok را کلیک کنیدو یا cancel که این کار ار بعدا انجام دهد.

 

در ضورت راه اندازی ازمنوی start >all program\onspeed\ را اجرا کنید

 

سپس بر روی ایکن در نوار ابزار رفته کلیک راست setting را زده پنجره ای ظاهر میشود تگ  connecting و گزینه advanced را کلیک کنید

 

د رپنجره بعد فیلدهای remot server hostnameو server portرا به خاطر بسپارید. مقادیر فیلد سوم نیاز نیست.

 

سپس مرورگراینترنت اکسپلورر را باز نموده و از منوی  tool گزینه internet option   را انتخاب کنید. از پنجره باز شده تگons connectiرا کلیک کرده و   connection مورد نظر خود را که یخواهید به شبکه وصل شوید انتخاب کنید و دکمه setting را کلیک کرده و در پنجره بعد proxi setting مرورگر فعال نیست با تیک زدن ان فعال ساخته و پس از ان دکمه advanced را کلیک کنید مقادیر      Hostname        server port  remot server

از نرم افزاررا که د رمراحل قبلی به خاطر سپرده اید به ترتیب در فیلدهای proxy address to useو port وارد کنید.

 

عملیات نصب به پایان رسید حال مرورگر خود را بسته و مجدد ان را باز کرده و پس از اتصال به شبکه اینترنت چند ثانیه صبر کنید تا ایکن کوچک موجود در نوار وظیفه به رنگ سب زدراید و پیغامی مبنی بر تماس موفقیت امیز با پروکسی سرور در بالا ان نمایش داده شود.

در صورتیکه با پیغام خطا مواجه شدید یوزر و پسوورد خود رابررسی کنید

 

/ 0 نظر / 10 بازدید